paintball fiyatları

Paintball Fiyatları bir oyun için hiç bu kadar uygun olmamıştı. Size önce oyundan bahsedelim. Bir strateji oyunu olan Paintball oyunu takım halinde oynanan bir oyundur. Oyunda kullanılan silahlar ve boya mermileri ile karşı takımın oyuncularını vurarak oyun dışında bırakma ve belirli hedeflere ulaşma oyunudur. Oyuncu sayısı ne kadar çok olursa oyun o kadar heyecanlı ve zevkli olmaktadır.

Paintball Fiyat

Oyuncu sayısı olarak en az 6 kişinin olması ve 20 kişiye kadar oyuncu sayısı olabilmektedir. Oyuncu sayısına göre oyun ücretleri değişmektedir. Oyunlar için, takımlar tarafından bir senaryo belirlenir ve o senaryonun gerçekleştirilmesini sağlayabilmek için her oyuncu verilen görevleri yerine getirmeye çalışır. Oyun senaryoları arasında, karşı takımın önemli bir yerini ele geçirmek, tüm oyuncularını vurarak oyun dışına bırakmak, karşı takım bayrağını ele geçirmek gibi senaryolar geliştirilebilir.

2019 Paintball Fiyatları Ne Kadar?

  • 100 Paintball: 30 TL
  • 200 Paintball: 40 TL
  • 300 Paintball: 55 TL
  • Giriş Ücreti: 0 TL
  • Ekstra Her 100 Paintball 20 TL
  • Boya Topları Bitene Kadar Oynanır. Süre Sınırı Yoktur.
  • Paintball Fiyatlarına Ekipmanlar Dahildir.

Paintball bir spor oyunudur ve insanların fiziksel ve zihinsel gelişmesini sağlamaktadır. Firmamız insanlara bu hizmeti verirken, ücret olarak da en uygun oranlarla vermeye çalışmaktadır. Oyun ücretleri için farklı alternatifler bulunmakta ve her oyuncu, internet sitemizdeki fiyatlar bölümünden bir oyun için ne kadar ödeyebileceğini hesaplayabilmektedir. Paintball fiyatları, kıyafet ve hakem kiralama ücreti yani saha giriş ücreti ve kullanılacak boya mermi ücretlerinden oluşmaktadır. Ancak firmamız bunların hiçbiri için ücret almamaktadır.

Birinci alternatif olarak, 30 TL karşılığında 100 adet boya mermisi kullanılabilir. İkinci alternatif, 40 TL ile 200 adet boya mermisi alınabilir. Bir diğer alternatif ise kişi başı 55 TL vererek 300 boya topu alınmasıdır ki en çok bu tercih edilir. İnternet sitemizde hesaplama motoru bölümünden hesaplama yapabilirsiniz. Mini, standart ve avantajlı tarifeler bulunmaktadır.

Paintball Fiyatlarına Hakem Dahil mi?

paintball fiyatEvet hakem ücreti dahildir ve giriş ücreti yoktur. Hakemler ise şu kuralları uygularlar:

Açık alanda oynanan bir strateji oyunu olan Paintball oyununda birçok kural mevcuttur. Bunlar, vurulan her oyuncu vurulduğu anda oyundan çıkar, hakemin verdiği kararlara itiraz edilmez ve verilen talimatlara uyulur, vurulan oyuncu vurulduğunu gizleyemez, her takımda bir kaptan bulunmak zorundadır, elenerek oyundan çıkan oyuncular, diğer oyunculara taktik veremezler ve konuşamazlar, çeşitli nedenlerle durdurulan oyunlarda, oyuncular yer değiştirmeden beklemek zorundadır.

Oyuncu üzerindeki boya büyüklüğü madeni para büyüklüğünden büyük olduğu zaman vurulmuş sayılır, küçük boyalarda sıyrık olarak kabul edilir.

Paintball İstanbul Fiyat

Paintball istanbul fiyat bilgileri de diğer sahalardaki gibidir. Oyuncular 100 boya topu için 30 TRY, 200 boya topu için 40 TRY ve 300 boya topu için 55 TRY kişi başı ücret vermektedirler. Bu fiyatlara kıyafetler ve diğer tüm ekipmanlar dahildir. Ayrıca hiçbir kısıtlama olmadan ekstra 100 top 20 TRY olacak şekilde ek boya topu alıp süre kısıtlaması olmadan oyuna devam edebilirler.

Firmamız her oyun öncesinde kişilere oyun kuralları ve yapılması gerekenleri kısaca anlatmaktadır. Paintball oyunlarında vurulma, her oyuncunun her hangi bir yerinden veya kullandığı ekipmanların boya mermileri ile vurulması ile meydana gelir. Boya mermilerinin başka bir yere çarparak oyuncuya boya sıçraması vurulma sayılmaz. Oyun içerisindeki puanlama sistemi, oyun öncesinde takımlar tarafından belirlenmektedir. Genel olarak, ceza puanı 3 puan, vurulan kaptan 5 puan, vurulan oyuncu 1 puan, bayrak alma 10 puan, vurulma sayısı az olan takım 5 puan, bayrak asma 20 puan gibi oranlar belirlenir. Ancak puan sistemi sahalarda çok nadiren uygulanmaktadır.

Paintball İstanbul Fiyatları Oyun Süresi

Özel bölümlerden oluşturulmuş oyun alanlarımızda, oyunların en iyi şekilde oynanmasını sağlamaya çalışmaktayız. Paintball fiyat içerisinde, ayakkabılar hariç tüm giysi ve ekipmanlar bulunmaktadır.

Diğer Sahalarda Oyun Süreleri:

Paintball oyunları 3 set halinde oynanır ve her set 15 dakikadır. Set arası molalar ise 5 dakikadır. Oyun süresi içerisinde, bir takımın tüm oyuncuları vurularak elenirse ya da oyun süresi içerisinde belirlenen senaryo tamamlanamamış olursa, hakemin bitiş düdüğü ile oyun sonlandırılır.

Paintball İstanbul Sahasında ise Süre Yoktur.

Paintball Fiyatlarına Ekipmanlar Dahil mi?

Evet. Firmamızda tüm ekipmanlar paintball fiyat içerisinde yer alır ve ücrete dahildir.

Firmamız paintball oyunları için,birçok silah çeşidi bulundurmaktadır. tek atış yapabilen bir silahlar, yarı otomatik silah ki en popüler paintball oyun silahıdır. Tam otomatik silah, her atışta bir sonraki atış için kendisini otomatik olarak kuran bir silahtır. Maskeler paintball oyununun en önemli ekipmanlarından birisidir. Boya topları ise doğaya zararı olmayan kapsüllerdir.

Bir cevap yazın